B32562J3684J189
Onderdeel nummer:
B32562J3684J189
Beschrijving:
CAP FILM 0.68UF 5% 250VDC 2DIP
Data papier:
B32562J3684J189.pdf
Invoering
Kopen B32562J3684J189 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:250V
Nominale spanning - AC:160V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.650" L x 0.236" W (16.50mm x 6.00mm)
Serie:SilverCap™ B32562
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:2-DIP
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B32562J3684J189
Afstand tussen de draden:0.591" (15.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.307" (7.80mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:0.68µF ±5% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Beschrijving:CAP FILM 0.68UF 5% 250VDC 2DIP
Capaciteit:0.68µF