Kopen B32652A2222K met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 2000V (2kV) |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 700V |
| Tolerantie: | ±10% |
| Beëindiging: | PC Pins |
| Size / Dimension: | 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm) |
| Serie: | B32652 |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial |
| Andere namen: | 495-75735 B32652A2222K-ND B32652A2222K000 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 100°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B32652A2222K |
| Afstand tussen de draden: | 0.591" (15.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.492" (12.50mm) |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 2200pF ±10% Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| diëlektrische materiaal: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beschrijving: | CAP FILM 2200PF 10% 2KVDC RADIAL |
| Capaciteit: | 2200pF |