B32652A4184J
Onderdeel nummer:
B32652A4184J
Beschrijving:
CAP FILM 0.18UF 5% 400VDC RADIAL
Data papier:
B32652A4184J.pdf
Invoering
Kopen B32652A4184J met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:400V
Nominale spanning - AC:200V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:-
Serie:B32652
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:B32652A4184J000
Temperatuur:-55°C ~ 100°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B32652A4184J
Afstand tussen de draden:0.591" (15.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:0.18µF ±5% Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.18UF 5% 400VDC RADIAL
Capaciteit:0.18µF