B32652A7123J
Onderdeel nummer:
B32652A7123J
Beschrijving:
CAP FILM 0.012UF 5% 1.25KVDC RAD
Data papier:
B32652A7123J.pdf
Invoering
Kopen B32652A7123J met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:1250V (1.25kV)
Nominale spanning - AC:500V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:-
Serie:B32652
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:B32652A7123J000
Temperatuur:-55°C ~ 100°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B32652A7123J
Afstand tussen de draden:0.591" (15.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:0.012µF ±5% Film Capacitor 500V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.012UF 5% 1.25KVDC RAD
Capaciteit:0.012µF