B32653A3334J189
B32653A3334J189
Onderdeel nummer:
B32653A3334J189
Beschrijving:
CAP FILM 0.33UF 5% 250VDC RADIAL
Data papier:
B32653A3334J189.pdf
Invoering
Kopen B32653A3334J189 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:250V
Nominale spanning - AC:160V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm)
Serie:B32653
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Radial
Temperatuur:-55°C ~ 100°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B32653A3334J189
Afstand tussen de draden:0.886" (22.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.591" (15.00mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:0.33µF ±5% Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.33UF 5% 250VDC RADIAL
Capaciteit:0.33µF