B32656S0105K566
Onderdeel nummer:
B32656S0105K566
Beschrijving:
CAP FILM 1UF 10% 1KVDC QC TERM
Data papier:
B32656S0105K566.pdf
Invoering
Kopen B32656S0105K566 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:1000V (1kV)
Nominale spanning - AC:480V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:Screw Terminals
Size / Dimension:1.654" L x 0.787" W (42.00mm x 20.00mm)
Serie:B32656S
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Rectangular Box
Andere namen:B32656S 105K566
B32656S105K566
Temperatuur:-55°C ~ 100°C
montage Type:Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B32656S0105K566
Afstand tussen de draden:0.953" (24.20mm)
Hoogte - Zittend (Max):1.555" (39.50mm)
Kenmerken:Low ESL
Uitgebreide beschrijving:1µF ±10% Film Capacitor 480V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
ESR (Equivalent Series Resistance):6 mOhm
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 1UF 10% 1KVDC QC TERM
Capaciteit:1µF