B32656S2104K563
Onderdeel nummer:
B32656S2104K563
Beschrijving:
CAP FILM 0.1UF 10% 2KVDC QC TERM
Data papier:
B32656S2104K563.pdf
Invoering
Kopen B32656S2104K563 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:2000V (2kV)
Nominale spanning - AC:800V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:Screw Terminals
Size / Dimension:1.654" L x 0.551" W (42.00mm x 14.00mm)
Verpakking / doos:Rectangular Box
Temperatuur:-55°C ~ 100°C
montage Type:Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B32656S2104K563
Afstand tussen de draden:2.244" (57.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.984" (25.00mm)
Kenmerken:Low ESL
Uitgebreide beschrijving:0.1µF ±10% Film Capacitor 800V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
ESR (Equivalent Series Resistance):15 mOhm
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.1UF 10% 2KVDC QC TERM
Capaciteit:0.1µF