B32656S7564K562
Onderdeel nummer:
B32656S7564K562
Beschrijving:
CAP FILM 0.56UF 1.25KVDC SCREW
Data papier:
B32656S7564K562.pdf
Invoering
Kopen B32656S7564K562 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:1250V (1.25kV)
Nominale spanning - AC:500V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:Screw Terminals
Size / Dimension:1.654" L x 0.787" W (42.00mm x 20.00mm)
Verpakking / doos:Rectangular Box
Andere namen:Q3971856
Temperatuur:-55°C ~ 100°C
montage Type:Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B32656S7564K562
Afstand tussen de draden:0.965" (24.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):1.555" (39.50mm)
Kenmerken:Low ESL
Uitgebreide beschrijving:0.56µF ±10% Film Capacitor 500V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
ESR (Equivalent Series Resistance):7 mOhm
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.56UF 1.25KVDC SCREW
Capaciteit:0.56µF