B32656S8155K561
B32656S8155K561
Onderdeel nummer:
B32656S8155K561
Beschrijving:
CAP FILM 1.5UF 10% 850VDC SCREW
Data papier:
B32656S8155K561.pdf
Invoering
Kopen B32656S8155K561 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:850V
Nominale spanning - AC:450V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:Screw Terminals
Size / Dimension:-
Verpakking / doos:Rectangular Box
Temperatuur:-55°C ~ 100°C
montage Type:Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B32656S8155K561
Afstand tussen de draden:1.476" (37.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:Low ESL
Uitgebreide beschrijving:1.5µF ±10% Film Capacitor 450V 850V Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
ESR (Equivalent Series Resistance):5 mOhm
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 1.5UF 10% 850VDC SCREW
Capaciteit:1.5µF