B32671L103J289
B32671L103J289
Onderdeel nummer:
B32671L103J289
Beschrijving:
CAP FILM 10000PF 5% 1KVDC RADIAL
Data papier:
B32671L103J289.pdf
Invoering
Kopen B32671L103J289 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:1000V (1kV)
Nominale spanning - AC:500V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm)
Serie:B32671L
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:B32671L 103J289
B32671L0103J289
Temperatuur:-55°C ~ 110°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B32671L103J289
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.472" (12.00mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:10000pF ±5% Film Capacitor 500V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 10000PF 5% 1KVDC RADIAL
Capaciteit:10000pF