B32911A4102M
B32911A4102M
Onderdeel nummer:
B32911A4102M
Fabrikant:
EPCOS
Beschrijving:
CAP FILM 1000PF 20% 440VAC RAD
Data papier:
B32911A4102M.pdf
Invoering
Kopen B32911A4102M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:-
Nominale spanning - AC:440V
Tolerantie:±20%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:-
Serie:B32911
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:495-3958
B32911A4102M000
Temperatuur:-40°C ~ 110°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B32911A4102M
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:X1 Safety Rated
Uitgebreide beschrijving:1000pF ±20% Film Capacitor 440V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 1000PF 20% 440VAC RAD
Capaciteit:1000pF