B32913A3474M289
B32913A3474M289
Onderdeel nummer:
B32913A3474M289
Beschrijving:
CAP FILM 0.47UF 20% 760VDC RAD
Data papier:
B32913A3474M289.pdf
Invoering
Kopen B32913A3474M289 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:760V
Nominale spanning - AC:330V
Tolerantie:±20%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm)
Serie:B32913
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Radial
Temperatuur:-40°C ~ 110°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B32913A3474M289
Afstand tussen de draden:0.886" (22.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.728" (18.50mm)
Kenmerken:X1 Safety Rated
Uitgebreide beschrijving:0.47µF ±20% Film Capacitor 330V 760V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.47UF 20% 760VDC RAD
Capaciteit:0.47µF