B32913A4154M
B32913A4154M
Onderdeel nummer:
B32913A4154M
Beschrijving:
CAP FILM 0.15UF 20% 440VAC RAD
Data papier:
B32913A4154M.pdf
Invoering
Kopen B32913A4154M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:-
Nominale spanning - AC:440V
Tolerantie:±20%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:-
Serie:B32913
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:495-3985
B32913A4154M000
Temperatuur:-40°C ~ 110°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B32913A4154M
Afstand tussen de draden:0.886" (22.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:X1 Safety Rated
Uitgebreide beschrijving:0.15µF ±20% Film Capacitor 440V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.15UF 20% 440VAC RAD
Capaciteit:0.15µF