B32916A5105M
B32916A5105M
Onderdeel nummer:
B32916A5105M
Beschrijving:
CAP FILM 1UF 20% 1KVDC RADIAL
Data papier:
B32916A5105M.pdf
Invoering
Kopen B32916A5105M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:1000V (1kV)
Nominale spanning - AC:530V
Tolerantie:±20%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:1.634" L x 0.551" W (41.50mm x 14.00mm)
Serie:B32916
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Temperatuur:-40°C ~ 110°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B32916A5105M
Afstand tussen de draden:1.476" (37.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.984" (25.00mm)
Kenmerken:X1 Safety Rated
Uitgebreide beschrijving:1µF ±20% Film Capacitor 530V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 1UF 20% 1KVDC RADIAL
Capaciteit:1µF