B32932A3474K
Onderdeel nummer:
B32932A3474K
Beschrijving:
CAP FILM 0.47UF 10% 305VAC RAD
Data papier:
B32932A3474K.pdf
Invoering
Kopen B32932A3474K met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:-
Nominale spanning - AC:305V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.709" L x 0.433" W (18.00mm x 11.00mm)
Serie:Automotive, AEC-Q200, B32932
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:B32932A3474K000
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B32932A3474K
Afstand tussen de draden:0.591" (15.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.728" (18.50mm)
Kenmerken:X2 Safety Rated
Uitgebreide beschrijving:0.47µF ±10% Film Capacitor 305V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.47UF 10% 305VAC RAD
Capaciteit:0.47µF