Kopen B37940K5331J070 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Nominale: | 50V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±5% |
| Dikte (Max): | 0.028" (0.70mm) |
| temperatuurcoëfficiënt: | C0G, NP0 |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Serie: | B37940K |
| ratings: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 0805 (2012 Metric) |
| Andere namen: | B37940K5331J 70 B37940K5331J70 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount, MLCC |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B37940K5331J070 |
| lead Style: | - |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 330pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
| Beschrijving: | CAP CER 330PF 50V NP0 0805 |
| Capaciteit: | 330pF |