B37979G5102J054
B37979G5102J054
Onderdeel nummer:
B37979G5102J054
Fabrikant:
EPCOS
Beschrijving:
CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 RAD
Data papier:
B37979G5102J054.pdf
Invoering
Kopen B37979G5102J054 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:50V
Tolerantie:±5%
Dikte (Max):-
temperatuurcoëfficiënt:C0G, NP0
Size / Dimension:0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm)
Serie:B37979G
ratings:-
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:495-1036-3
B37979G5102J 54
B37979G5102J54
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B37979G5102J054
lead Style:Formed Leads
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.217" (5.50mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:1000pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Beschrijving:CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 RAD
Capaciteit:1000pF