B37987M1104K051
B37987M1104K051
Onderdeel nummer:
B37987M1104K051
Beschrijving:
CAP CER 0.1UF 100V X7R RADIAL
Data papier:
B37987M1104K051.pdf
Invoering
Kopen B37987M1104K051 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:100V
Tolerantie:±10%
Dikte (Max):-
temperatuurcoëfficiënt:X7R
Size / Dimension:0.256" L x 0.197" W (6.50mm x 5.00mm)
Serie:B37987M
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:495-3400-2
B37987M1104K 51
B37987M1104K51
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B37987M1104K051
lead Style:Formed Leads - Kinked
Afstand tussen de draden:0.098" (2.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.098" (2.50mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:0.1µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial
Beschrijving:CAP CER 0.1UF 100V X7R RADIAL
Capaciteit:0.1µF