B41002A6226M
Onderdeel nummer:
B41002A6226M
Fabrikant:
EPCOS
Beschrijving:
CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Data papier:
B41002A6226M.pdf
Invoering
Kopen B41002A6226M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:50V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.315" Dia (8.00mm)
Serie:B41002
Ripple Current:60mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:B41002A6226M000
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B41002A6226M
Lifetime @ Temp.:1000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.138" (3.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.335" (8.50mm)
Uitgebreide beschrijving:22µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Capaciteit:22µF