B41022A4106M
Onderdeel nummer:
B41022A4106M
Beschrijving:
CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
Data papier:
B41022A4106M.pdf
Invoering
Kopen B41022A4106M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:16V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.157" Dia (4.00mm)
Serie:B41022
Ripple Current:29mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:B41022A4106M000
Temperatuur:-
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B41022A4106M
Lifetime @ Temp.:1000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.059" (1.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.315" (8.00mm)
Uitgebreide beschrijving:10µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
Capaciteit:10µF