B41041A5158M
Onderdeel nummer:
B41041A5158M
Fabrikant:
EPCOS
Beschrijving:
CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL
Data papier:
B41041A5158M.pdf
Invoering
Kopen B41041A5158M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:25V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.630" Dia (16.00mm)
Serie:B41041
Ripple Current:1.08A @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:B41041A5158M000
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B41041A5158M
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Impedantie:80 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):1.063" (27.00mm)
Uitgebreide beschrijving:1500µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL
Capaciteit:1500µF