B41042A3108M
Onderdeel nummer:
B41042A3108M
Beschrijving:
CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Data papier:
B41042A3108M.pdf
Invoering
Kopen B41042A3108M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:10V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:B41042
Ripple Current:849mA @ 120Hz
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:B41042A3108M000
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B41042A3108M
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:180 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):0.846" (21.50mm)
Uitgebreide beschrijving:1000µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Capaciteit:1000µF