B41042A5278M
Onderdeel nummer:
B41042A5278M
Beschrijving:
CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL
Data papier:
B41042A5278M.pdf
Invoering
Kopen B41042A5278M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:25V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.630" Dia (16.00mm)
Serie:B41042
Ripple Current:2.471A @ 100kHz
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:B41042A5278M000
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B41042A5278M
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Impedantie:50 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):1.319" (33.50mm)
Uitgebreide beschrijving:2700µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL
Capaciteit:2700µF