Kopen B41042A6687M met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 50V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Serie: | B41042 |
| Ripple Current: | 1.482A @ 120Hz |
| Verpakking / doos: | Radial, Can |
| Andere namen: | B41042A6687M000 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 105°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B41042A6687M |
| Lifetime @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden: | 0.197" (5.00mm) |
| Impedantie: | 94 mOhm |
| Hoogte - Zittend (Max): | 1.476" (37.50mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 680µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beschrijving: | CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL |
| Capaciteit: | 680µF |