Kopen B41043A5826M met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 25V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Serie: | B41043 |
| Ripple Current: | 126mA @ 120Hz |
| Verpakking / doos: | Radial, Can |
| Andere namen: | B41043A5826M000 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 105°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B41043A5826M |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden: | 0.098" (2.50mm) |
| Impedantie: | 300 mOhm |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.492" (12.50mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 82µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beschrijving: | CAP ALUM 82UF 20% 25V RADIAL |
| Capaciteit: | 82µF |