B41231A9478M
B41231A9478M
Onderdeel nummer:
B41231A9478M
Fabrikant:
EPCOS
Beschrijving:
CAP ALUM 4700UF 20% 100V SNAP
Data papier:
B41231A9478M.pdf
Invoering
Kopen B41231A9478M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:100V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.181" Dia (30.00mm)
Serie:B41231
Ripple Current:5.86A @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:495-6156
B41231A9478M-ND
B41231A9478M000
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B41231A9478M
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):2.047" (52.00mm)
Uitgebreide beschrijving:4700µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 4700UF 20% 100V SNAP
Capaciteit:4700µF