Kopen B41458B8478M met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 63V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 1.406" Dia (35.70mm) |
| Serie: | B41458 |
| Ripple Current: | 4.9A @ 100Hz |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Andere namen: | 495-6352 B41458B8478M-ND B41458B8478M000 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 18 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B41458B8478M |
| Lifetime @ Temp.: | 12000 Hrs @ 85°C |
| Afstand tussen de draden: | 0.500" (12.70mm) |
| Impedantie: | 58 mOhm |
| Hoogte - Zittend (Max): | 2.232" (56.70mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 4700µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 60 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 60 mOhm @ 100Hz |
| Beschrijving: | CAP ALUM 4700UF 20% 63V SCREW |
| Capaciteit: | 4700µF |