Kopen B41505A158M met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 80V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.984" Dia (25.00mm) |
| Serie: | B41505 |
| Ripple Current: | - |
| Andere namen: | B41505A 158M B41505A0158M000 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 105°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 11 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B41505A158M |
| Lifetime @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden: | 0.394" (10.00mm) |
| Impedantie: | 89 mOhm |
| Hoogte - Zittend (Max): | 1.457" (37.00mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 1500µF 80V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 83 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 83 mOhm @ 100Hz |
| Beschrijving: | CAP ALUM 1500UF 20% 80V SNAP |
| Capaciteit: | 1500µF |