B41560A9229M3
B41560A9229M3
Onderdeel nummer:
B41560A9229M3
Fabrikant:
EPCOS
Beschrijving:
CAP ALUM 22000UF 20% 100V SCREW
Data papier:
B41560A9229M3.pdf
Invoering
Kopen B41560A9229M3 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:100V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:3.028" Dia (76.90mm)
Serie:B41560
Ripple Current:17A @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Screw Terminals
Andere namen:B41560A9229M 3
B41560A9229M003
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:12 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B41560A9229M3
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:1.248" (31.70mm)
Impedantie:6 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):4.201" (106.70mm)
Uitgebreide beschrijving:22000µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 6 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):6 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 22000UF 20% 100V SCREW
Capaciteit:22000µF