B41580A5479M
B41580A5479M
Onderdeel nummer:
B41580A5479M
Beschrijving:
CAP ALUM 47000UF 20% 25V SCREW
Data papier:
B41580A5479M.pdf
Invoering
Kopen B41580A5479M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:25V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.406" Dia (35.70mm)
Serie:B41580
Ripple Current:11A @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Screw Terminals
Andere namen:495-6385
B41580A5479M-ND
B41580A5479M000
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B41580A5479M
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.500" (12.70mm)
Impedantie:13 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):4.201" (106.70mm)
Uitgebreide beschrijving:47000µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 16 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):16 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 47000UF 20% 25V SCREW
Capaciteit:47000µF