B41605B8278M9
Onderdeel nummer:
B41605B8278M9
Beschrijving:
CAP ALUM 2700UF 20% 63V RADIAL
Data papier:
B41605B8278M9.pdf
Invoering
Kopen B41605B8278M9 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:63V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.984" Dia (25.00mm)
Serie:B41605
Ripple Current:8.8A @ 10kHz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:B41605B8278M 9
B41605B8278M009
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:14 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B41605B8278M9
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 125°C
Afstand tussen de draden:0.331" (8.40mm)
Impedantie:12 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):1.654" (42.00mm)
Uitgebreide beschrijving:2700µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can 21 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance):21 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 2700UF 20% 63V RADIAL
Capaciteit:2700µF