B41690A7148Q9
Onderdeel nummer:
B41690A7148Q9
Fabrikant:
EPCOS
Beschrijving:
CAP ALUM 1400UF 35V AXIAL
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
19857 Pieces
Data papier:
B41690A7148Q9.pdf
Invoering
Kopen B41690A7148Q9 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:35V
Tolerantie:-10%, +30%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.630" Dia x 0.984" L (16.00mm x 25.00mm)
Serie:B41690
Ripple Current:2.6A @ 10kHz
Polarisatie:Polar
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Axial, Can
Andere namen:B41690A7148Q 9
B41690A7148Q009
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B41690A7148Q9
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 125°C
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:50 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):-
Uitgebreide beschrijving:1400µF 35V Aluminum Capacitors Axial, Can 100 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance):100 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 1400UF 35V AXIAL
Capaciteit:1400µF