Kopen B41691A8157Q9 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 63V |
|---|---|
| Tolerantie: | -10%, +30% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.551" Dia x 0.984" L (14.00mm x 25.00mm) |
| Serie: | B41691 |
| Ripple Current: | 2.2A @ 10kHz |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Axial, Can |
| Andere namen: | B41691A8157Q 9 B41691A8157Q009 |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B41691A8157Q9 |
| Lifetime @ Temp.: | - |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Impedantie: | 110 mOhm |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 150µF 63V Aluminum Capacitors Axial, Can 380 mOhm @ 100Hz |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 380 mOhm @ 100Hz |
| Beschrijving: | CAP ALUM 150UF 63V AXIAL |
| Capaciteit: | 150µF |