B41695A567Q7
Onderdeel nummer:
B41695A567Q7
Beschrijving:
CAP ALUM 560UF 75V AXIAL
beschikbare kwaliteit:
19497 Pieces
Data papier:
B41695A567Q7.pdf
Invoering
Kopen B41695A567Q7 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:75V
Tolerantie:-10%, +30%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.630" Dia x 1.535" L (16.00mm x 39.00mm)
Serie:B41695
Ripple Current:3.1A @ 10kHz
Verpakking / doos:Axial, Can
Andere namen:B41695A 567Q 7
B41695A0567Q007
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B41695A567Q7
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 125°C
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:67 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):-
Uitgebreide beschrijving:560µF 75V Aluminum Capacitors Axial, Can 140 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance):140 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 560UF 75V AXIAL
Capaciteit:560µF