B41821A4158M
Onderdeel nummer:
B41821A4158M
Fabrikant:
EPCOS
Beschrijving:
CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL
Data papier:
B41821A4158M.pdf
Invoering
Kopen B41821A4158M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:16V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.492" Dia (12.50mm)
Serie:B41821
Ripple Current:950mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:B41821A4158M000
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:14 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B41821A4158M
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.063" (27.00mm)
Uitgebreide beschrijving:1500µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL
Capaciteit:1500µF