Kopen B41821A6106M7 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 50V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.197" Dia (5.00mm) |
| Serie: | B41821 |
| Ripple Current: | 60mA @ 120Hz |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Tape & Box (TB) |
| Verpakking / doos: | Radial, Can |
| Andere namen: | B41821A6106M007 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B41821A6106M7 |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Afstand tussen de draden: | 0.098" (2.50mm) |
| Impedantie: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.472" (12.00mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 10µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 20 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 20 Ohm @ 120Hz |
| Beschrijving: | CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL |
| Capaciteit: | 10µF |