B41821F8228M
Onderdeel nummer:
B41821F8228M
Beschrijving:
CAP ALUM 2200UF 20% 63V RADIAL
Data papier:
B41821F8228M.pdf
Invoering
Kopen B41821F8228M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:63V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:-
Serie:B41821
Ripple Current:2.3A @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:B41821F8228M000
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:26 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B41821F8228M
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):-
Uitgebreide beschrijving:2200µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 2200UF 20% 63V RADIAL
Capaciteit:2200µF