B41828A7336M
Onderdeel nummer:
B41828A7336M
Beschrijving:
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
Data papier:
B41828A7336M.pdf
Invoering
Kopen B41828A7336M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:35V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.197" Dia (5.00mm)
Serie:B41828
Ripple Current:76mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:B41828A7336M000
Temperatuur:-
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B41828A7336M
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.079" (2.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.492" (12.50mm)
Uitgebreide beschrijving:33µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
Capaciteit:33µF