B41858C3688M9
Onderdeel nummer:
B41858C3688M9
Fabrikant:
EPCOS
Beschrijving:
CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL
Data papier:
B41858C3688M9.pdf
Invoering
Kopen B41858C3688M9 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:10V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.630" Dia (16.00mm)
Serie:B41858
Ripple Current:3.122A @ 100kHz
Polarisatie:Polar
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:B41858C3688M009
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B41858C3688M9
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Impedantie:22 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):1.319" (33.50mm)
Uitgebreide beschrijving:6800µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 24 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):24 mOhm @ 10kHz
Beschrijving:CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL
Capaciteit:6800µF