B41858C4398M9
Onderdeel nummer:
B41858C4398M9
Fabrikant:
EPCOS
Beschrijving:
CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL
Data papier:
B41858C4398M9.pdf
Invoering
Kopen B41858C4398M9 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:16V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.709" Dia (18.00mm)
Serie:B41858
Ripple Current:2.381A @ 100kHz
Polarisatie:Polar
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:B41858C4398M009
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B41858C4398M9
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Impedantie:31 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):0.866" (22.00mm)
Uitgebreide beschrijving:3900µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 34 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):34 mOhm @ 10kHz
Beschrijving:CAP ALUM 3900UF 20% 16V RADIAL
Capaciteit:3900µF