Kopen B41858C7187M met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 35V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Serie: | B41858 |
| Ripple Current: | 746mA @ 100kHz |
| Verpakking / doos: | Radial, Can |
| Andere namen: | B41858C7187M000 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 105°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 14 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B41858C7187M |
| Lifetime @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden: | 0.197" (5.00mm) |
| Impedantie: | 113 mOhm |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.532" (13.50mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 180µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 129 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 129 mOhm @ 10kHz |
| Beschrijving: | CAP ALUM 180UF 20% 35V RADIAL |
| Capaciteit: | 180µF |