Kopen B41858C9226M met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 100V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Serie: | B41858 |
| Ripple Current: | 205mA @ 100kHz |
| Verpakking / doos: | Radial, Can |
| Andere namen: | B41858C9226M000 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 105°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 26 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B41858C9226M |
| Lifetime @ Temp.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden: | 0.138" (3.50mm) |
| Impedantie: | 1.114 Ohm |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.512" (13.00mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 22µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 1.222 Ohm @ 10kHz 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 1.222 Ohm @ 10kHz |
| Beschrijving: | CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL |
| Capaciteit: | 22µF |