B41866C5107M000
Onderdeel nummer:
B41866C5107M000
Beschrijving:
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Data papier:
B41866C5107M000.pdf
Invoering
Kopen B41866C5107M000 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:25V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.315" Dia (8.00mm)
Serie:B41866
Ripple Current:297mA @ 100kHz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:B41866C5107M
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:26 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B41866C5107M000
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 125°C
Afstand tussen de draden:0.138" (3.50mm)
Impedantie:573 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):0.512" (13.00mm)
Uitgebreide beschrijving:100µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 646 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance):646 mOhm @ 100kHz
Beschrijving:CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Capaciteit:100µF