B41890A5338M
Onderdeel nummer:
B41890A5338M
Beschrijving:
CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
Data papier:
B41890A5338M.pdf
Invoering
Kopen B41890A5338M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:25V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.709" Dia (18.00mm)
Serie:B41890
Ripple Current:3.5A @ 100kHz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:B41890A5338M000
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B41890A5338M
Lifetime @ Temp.:15000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Impedantie:24 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):1.319" (33.50mm)
Uitgebreide beschrijving:3300µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 29 mOhm @ 10kHz 15000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):29 mOhm @ 10kHz
Beschrijving:CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
Capaciteit:3300µF