B41895B7158M
Onderdeel nummer:
B41895B7158M
Beschrijving:
CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL
Data papier:
B41895B7158M.pdf
Invoering
Kopen B41895B7158M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:35V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.709" Dia (18.00mm)
Serie:B41895
Ripple Current:2.49A @ 100kHz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:B41895B7158M000
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B41895B7158M
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 125°C
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Impedantie:32 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):0.866" (22.00mm)
Uitgebreide beschrijving:1500µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 35 mOhm @ 10kHz 3000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance):35 mOhm @ 10kHz
Beschrijving:CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL
Capaciteit:1500µF