B43086A5685M
Onderdeel nummer:
B43086A5685M
Fabrikant:
EPCOS
Beschrijving:
CAP ALUM 6.8UF 20% 450V RADIAL
Data papier:
B43086A5685M.pdf
Invoering
Kopen B43086A5685M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:450V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:B43086
Ripple Current:120mA @ 100kHz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:B43086A5685M000
Temperatuur:-
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B43086A5685M
Lifetime @ Temp.:10000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.866" (22.00mm)
Uitgebreide beschrijving:6.8µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 6.8UF 20% 450V RADIAL
Capaciteit:6.8µF