B43088A5336M
Onderdeel nummer:
B43088A5336M
Beschrijving:
CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL
Data papier:
B43088A5336M.pdf
Invoering
Kopen B43088A5336M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:450V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.630" Dia (16.00mm)
Serie:B43088
Ripple Current:700mA @ 100kHz
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:B43088A5336M000
Fabrikant Onderdeelnummer:B43088A5336M
Lifetime @ Temp.:20000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.476" (37.50mm)
Uitgebreide beschrijving:33µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 20000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL
Capaciteit:33µF