B43255A4157M
Onderdeel nummer:
B43255A4157M
Beschrijving:
CAP ALUM 150UF 20% 350V SNAP
Data papier:
B43255A4157M.pdf
Invoering
Kopen B43255A4157M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:350V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.000" Dia (25.40mm)
Serie:B43255
Ripple Current:760mA @ 120Hz
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:B43255A4157M000
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B43255A4157M
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.260" (32.00mm)
Uitgebreide beschrijving:150µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 150UF 20% 350V SNAP
Capaciteit:150µF