B43305A2158M80
Onderdeel nummer:
B43305A2158M80
Beschrijving:
CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Data papier:
B43305A2158M80.pdf
Invoering
Kopen B43305A2158M80 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:200V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.984" Dia (25.00mm)
Serie:B43305
Ripple Current:3.64A @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:B43305A2158M 80
B43305A2158M080
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B43305A2158M80
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:120 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):2.244" (57.00mm)
Uitgebreide beschrijving:1500µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 85 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):85 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Capaciteit:1500µF