B43305A5127M80
Onderdeel nummer:
B43305A5127M80
Beschrijving:
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Data papier:
B43305A5127M80.pdf
Invoering
Kopen B43305A5127M80 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:450V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.866" Dia (22.00mm)
Serie:B43305
Ripple Current:970mA @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Andere namen:B43305A5127M 80
B43305A5127M080
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B43305A5127M80
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:1.59 Ohm
Hoogte - Zittend (Max):1.260" (32.00mm)
Uitgebreide beschrijving:120µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.13 Ohm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):1.13 Ohm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Capaciteit:120µF